HSmart HD 7 palcový Farebný LCD Displej Video Doorphone Zvonček Sperakerphone Video Komunikačný systém Uvoľnenie, Odblokovanie pre Súkromný Dom
  • Nováčik

HSmart HD 7 palcový Farebný LCD Displej Video Doorphone Zvonček Sperakerphone Video Komunikačný systém Uvoľnenie, Odblokovanie pre Súkromný Dom

€ 46.00
€ 48.92

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Nový Príchod HSmart HD 7" palcový Farebný LCD Displej Video Doorphone Zvonček Sperakerphone Video Komunikačný systém Vodotesný Kryt Dážď 700 TVL IR Kamera, Uvoľnenie, Odblokovanie pre Súkromný Dom
1 X 700 TVL Cmos Vodotesný Fotoaparát + 1 X 7 Palcový Farebný LCD Monitor
Ako zvládnuť situáciu, keď niekto (cudzinec) je klope na vaše dvere ?
Deje sa to na všetkých z nás, niekedy pravidelne v závislosti na okolí. Ale ak budeme počuť neočakávané klopať na vaše dvere. Otázka je, čo by sme mali robiť ? Normálne, budeme robiť nižšie veci :
1. Otvoriť dvere priamo (To nie je najlepší nápad, ak neviete, kto je mimo. Samozrejme, ak viete, že je dôveryhodná osoba, potom môžete.)
2. Pozrite sa dvere okna (ak má jeden) najprv zistiť, kto klope, ak nepoznáte osoba, by ste mohli požiadať cez dvere, kto sú a čo chcú. Ale hlavná vec je, že je najlepšie pozrieť sa ako prvý, pred slepo otvorenia dverí.
3. Ignorovať klopanie na dvere : Ak ste žena(alebo dieťa staršie) doma sám, môže ignorovať klopanie na dvere. Ale ak cudzinec je zlodej – že človek môže ísť dopredu a break-v prípade, ak si myslia, že nikto nie je doma. Tým, že nejaký hluk alebo zapnúť svetlo, cudzinec budú vedieť, že niekto je doma. Na druhej strane osoba, môže pokračovať zraziť dúfal, že si vašu pozornosť.
Teraz, veľmi účinný a jednoduchý spôsob, ako je pomocou nášho videa dvere, telefón, intercom systém reproduktorov.
Popis
Položka, ktorú sledujete, je náš nový príchod video dverového telefónu systém. Monitor je vybavený 7 " farebný displej s vysokým rozlíšením a fotoaparát je 700 TVL , ktoré vám umožnia vidieť jasne, kto je pri dverách. Kamera namontovaná na vonkajšej strane dverí umožňuje hovoriť mimo a ľudia sa na vonkajšie môže tiež rozprávať. Tento 2-spôsob komunikácie je lacný a efektívny spôsob, ako hovoriť s cudzincom na dvere, bez toho, aby skutočne otvorenia dverí. Zažijete skvelé výhody tohto videa dverového telefónu systém. Okrem toho, obe vonkajšie jednotky a vnútornej jednotky majú dobrý vzhľad a moderný dizajn, ktorý môže byť použitý aj dekorácie vášho domu. To je dobrá voľba pre váš domov bezpečnosti a intercom.
Táto položka obsahuje 1 vonkajšie jednotky a 1 vnútorné jednotky , podporuje 2 vonkajšie kamery a 4 vnútorné monitory najviac. Ak potrebujete viac kamier a monitorov, prosím, neváhajte nás kontaktovať.
Moderný Vzhľad 1. 700 TVL HD kamera. 2. IR Led pre nočné videnie . 3. Nastaviteľné intercom hlasitosti. 4. Dvojakým spôsobom intercom. 5. IR senzor, zapnúť/vypnúť IR Led automaticky. 6. Zobraziť uhol : 92 Stupeň, Objektív : 3.6 mm. 7. Jednoduchá inštalácia a DIY inštalácie. 8. Anti-Vandal dizajn a Vodotesný Kryt.
Vynikajúci Výkon 1. 7 " TFT Farebný displej s Vysokým rozlíšením . 2. Super Slim dizajn. 3. 16 Zvonenia na výber. 4. Monitor Monitor interkom. 5. Dvere odpovede, monitorovanie a Odblokovanie. 6. Nastaviteľné farieb, jasu a hlasitosti. 7. Elegantný Vzhľad.
Hlavné Funkcie
700 TVL Vodotesný Fotoaparát A 7 " LCD Widescreen
Vnútorné monitor má luxusné a lesklý telo rám. To nie je len intercom a sledovanie monitora, je tiež módne dekorácie vášho domu. 7 " Širokouhlý umožňuje vám zobraziť väčší obrázok mimo . Nepremokavé vonkajšie jednotky stavať-v 700 TVL Vysoké rozlíšenie CMOS kamera a je vyrobený z anti-vandal Vodotesný Kryt Dážď .
Dvojakým spôsobom Intercom a Krytý Monitorovanie
Keď niekto stlačte tlačidlo volať na vonkajšie jednotky, to bude aktívna indoor monitor, monitor sa zapne, kruhu a ukázať, video mimo. Takže môžete vidieť, kto je mimo nej, je poštár? suseda? predavač? starý priateľ? alebo zlodej? Potom môžete stlačiť odpoveď, tlačidlo na monitor porozprávať sa s ľuďmi vonku, odomknúť zamknúť a stlačte odpoveď znovu tlačidlo ukončiť konverziu. Keď je monitor v pohotovostnom režime, môžete vidieť, čo sa deje mimo tým, stlačte monitorovanie tlačidlo.
Nočné videnie dizajn, vďaka ktorej sa môžete jasne vidieť v noci
Vonkajšia kamera má IR LED a IR senzorom , IR senzor sa zapne, IR led automaticky, keď svetlo v nízkej úrovni. To umožňuje, môžete jasne vidieť, kto je klopanie na dvere aj v noci. To je skvelý dizajn.
Elektrický zámok a krytý Odomknúť, aby dom bezpečnejšie
Tieto dvere telefón, môže pracovať s 12 V elektrický zámok, takže môžete pripojiť elektrický zámok na tento systém. Pomocou tejto funkcie, nemusíte ísť do dverí na odomknutie pre váš penzión, stačí stlačiť odblokovanie tlačidla na monitore. To prinesie skvelé výhody pre vás a vašich rodinných príslušníkov. (Všimnite si, prosím, elektrický zámok a kontroly Prístupu, napájanie nie je súčasťou balenia)
Č (Normálne otvorený) Elektronický zámok Diagram
NC (Normálne zatvorené) Elektronický zámok Diagram
Technické Špecifikácie
Ako To Funguje Intercom prevádzky : Keď niekto stlačí tlačidlo hovor, monitor bude kruhu a ukázať, video mimo. Potom môžete stlačením odpovede tlačidlo ptt von, znova stlačte tlačidlo ukončiť hovor. Môžete tiež dvakrát stlačte priamo na konci, ak nechcete prijať. Monitor operácie : V stanby režime, stlačte tlačidlo *monitorovanie* tlačidlo, monitor bude zobrazovať obrázok mimo, a potom môžete sledovať, čo sa deje vonku. Odomknúť operácie : Keď niekto stlačí tlačidlo hovor, môžete stlačením tlačidla *odblokovanie* tlačidlo otvoriť dvere pre váš hosť.
Aplikácie
Tieto dvere telefónne systém môže byť široko používaný vo Vile, kancelária, súkromný dom, a iné

Materiál:
Kovové zliatiny Zinku vonkajšie Jednotky
moc:
220v
Samrt Domov Rozhranie:
No
Komunikačné Rozhranie:
Káblové
Riadenie Prístupu:
Žiadne
Displej Veľkosť Obrazovky(inch):
7
moc:
110-220v
Snímač Veľkosť(Palce):
1/4
Prijatie Režim:
Hands-free
IP Kamera Rozhranie:
No
Zóna Vstup:
Žiadne
Druh:
Intercom Systém
Veľkosť:
240mm(L) x 150mm(W) x 23mm(H)
Fotoaparát typ Snímača:
CMOS
Technológia:
Analógový
Pozorovací Uhol (°):
92
farba:
Biela
Zvonček:
Áno
Súprava Konfigurácia:
Jeden na jedného videa doorphone
Inštalácia:
Montáž Na Stenu
Názov Značky:
HSmart HD
Spôsob Pripojenia:
Káblové
Displej Typ:
farba
Nepremokavé:
Áno
Číslo Modelu:
HD-816M
Fotoaparát:
farba
Rozlíšenie:
700TVL