Moderné Akvarel Zvierat Ružové Plameniaky Plagát, Tlač Wall Art Obraz Nordic Štýl Obývacia Izba Domov Deco Maliarske Plátno Bez Rámu
  • Nováčik

Moderné Akvarel Zvierat Ružové Plameniaky Plagát, Tlač Wall Art Obraz Nordic Štýl Obývacia Izba Domov Deco Maliarske Plátno Bez Rámu

€ 3.00
€ 4.90

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Informácie O Produkte :
Vytlačí prísť predvolené v 200gsm Polyesterových vlákien plátno, ktoré je oveľa lepšie ako papier. Naše plátno tlačiť je voda odolať, odolnejšie, a má jemné textúry, ktoré papiera nemôže ponúknuť. Vzory sú pripravené pre rámovanie - rozmery spĺňajú normy veľkosť rámu! Môžete ľahko dať plátno tlačiť do akéhokoľvek rámu fotografie, rovnako ako papier, tlač. Balenie : príklad objednávky – vzory sú valcované spolu s ochranným biely papier a dať spolu do tuhého trubice, aby sa zabránilo akejkoľvek škody. Veľké Objednávky - Ploché Package – vzory sú zapečatené v plastovej bubline taška spolu, a tvrdé dosky sa bude klásť na hornej a spodnej časti tlačí na ich ochranu pred poškodením. Dodacia lehota : Pre USA, to trvá asi 2-5 týždňov; v Prípade francúzska, veľkej BRITÁNIE, Nemecka, Írska, Rakúska, Ruska, Belgicko, Island, Dánsko, Fínsko, Netherland, Luxembursko, Nórsko, Švajčiarsko, Švédsko, Portugalsko, Taliansko, Grécko, doprava trvá cca 14-35 dní, Austrália, Nový Zéland, Japonsko, to trvá asi 14-35 dní, Pre ostatné krajiny, to trvá asi 25-60 dní.
Predstavenie Spoločnosti :
Sme spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába naše vlastné výrobky, ako Plátno Umenie Plagátu Tlač, Rámovanie Plátno, Maľovanie, Prejdite Umenie, Magnetické Drevené Rámy, fotorámčekov, fľaše s vodou, atď.
Máme aj našu vlastnú značku, "Mierne Umenia", ktoré je zavedené v roku 2014, a naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie cenovo najdostupnejšie, kreatívne a personalizované produkty pre našich zákazníkov.
V menej ako 2 roky, ktoré sme publikovali 3 nové inovatívne produkty s patentové právo na trh, ktorý sa ukázal byť veľmi úspešný.
Okrem toho sme urobili viac ako 2000 rôznych pôvodných vzorov od roku 2014, čo v podstate znamená, že sme vytvoriť v priebehu 3 originálne vzory každý deň stretnúť sa viac a viac prispôsobené na globálnom trhu.
Sme originálne dizajnérske a výrobe našich výrobkov, čo znamená, že berieme dizajn, štýl, vkus a kvality výrobkov veľmi vážne. Veríme, že dbá na to, aby sme sa vždy mohli poskytnúť čo najlepšie a najviac flexibilné vlastných výrobkov a služieb pre našich zákazníkov.
Predávame naše výrobky po celom svete prostredníctvom mnohých rôznych on-line platformy, ako Sos, ebay, Aliexpress, Amazon, Etsy, atď.
Medzi našich zákazníkov patria hmotnosť spotrebiteľov, dropshippers, wholesales a mnoho dizajn štúdiá a spoločnosti.
Preto sme schopní zabezpečiť mnoho rôznych obchodných režimov pre vás, ako dropshipping, wholesales, OEM, atď.
Ako mladý a pomerne malú spoločnosť, sme sa rýchlo rastie každý rok s našou vášňou pre dobrý dizajn a inovatívne produkty, a sme presvedčení, že tieto sú kľúče, takže naši zákazníci spokojní.

Veľkosť (Palce):
18x13 cm, Bez Rámu, 20x15 cm, Bez Rámu, formátu 25 x 20 cm, Bez Rámu, A4 30x21 cm, Bez Rámu, 40x30 cm, Bez Rámu, 50x40 cm, Bez Rámu, 70x50 cm, Bez Rámu, 80x60 cm, Bez Rámu, 100x70 cm, Bez Rámu
Štýl:
Moderné
Materiál:
Plátno
Predmety:
Zviera
Druh:
Plátno Potlače
Číslo Modelu:
Q0001013
Podpora Base:
Plátno
Formulár:
Tri-obrázok Zmes
Rám:
No
Rám režim:
Bez rámu
Názov Značky:
Mierne Umenie
pôvodný:
Áno
Médium:
Nepremokavé Atrament
Technics:
Sprej Na Maľovanie
Tvar:
Vertikálne Obdĺžnik
Druh:
Tlačené
Kaligrafie a maliarstva typ:
9 mm Plechu
Tvar:
obdĺžnik