ERMAKOVA Feng Shui Bohatstvo Crystal Peniaze Strom Bonsai Štýl Bohatstvo a Šťastie Domov Shop Dekor Narodeniny Business Dar(Fialová)
  • Nováčik

ERMAKOVA Feng Shui Bohatstvo Crystal Peniaze Strom Bonsai Štýl Bohatstvo a Šťastie Domov Shop Dekor Narodeniny Business Dar(Fialová)

€ 8.00
€ 9.48

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Téma : Peniaze strom figúrka Čistá Hmotnosť : 0.35 kg/pc(odhad) Výška : 17 cm/6.7" Base priemer : 7 cm/2.7" Package zahrnuté : 1 ks peniaze strom figúrka Poznámka : môžete skúsiť svoje najlepšie, aby sa uvoľnili železný drôt na pobočku, aby sa strom rozkvet.
1. Drop shipping a veľkoobchodné objednávky sú podporované. Veľkoobchodné objednávky : prosím, láskavo kontaktujte nás získať veľkoobchodné ceny. Drop shipping objednávky : prosím, láskavo nechajte poznámky z drop shipping objednávky vo vašej objednávke,takže naše colleauge mohli vidieť, že a nebude obsahovať faktúra a naše uchovávať informácie, a pod. 2. Ako to mám urobiť, ak sú položky, ktoré je poškodené alebo chybné, alebo menej, alebo sa mi nepáči? Prosím, láskavo kontaktujte nás skôr, než písať recenziu a otváranie sporu. Mohli by sme na vrátenie peňazí alebo poslať nové položky pre vás. 3. Je tam všetky dane colný? Bežne sa deklarovať každý pozemok s nižšiu hodnotu, aby sa zabránilo colné daň. Ale niektoré parcely stále cann nie vyhnúť zaplatiť daň v colných' náhodnú kontrolu. Venujte prosím colné daň podľa miestnych politík. Preto si radšej informujte nás deklarované hodnoty pri vytváraní objednávky.

Materiál:
Živica
Tému:
strom
Štýl:
Tradičná Čínština
Názov Značky:
Ermakova
Povrchové Technológie:
Maľovanie, Farebné kresby, Farebné dekorácie
Druh:
Feng Shui,Živice ozdoby,Peniaze Strom