10 kg 1g Slim Nehrdzavejúcej Ocele Digitálne Rozsahu 10 KG Elektronické Diétne Potraviny, Kuchynské Váhy Dotyk Gramov Hmotnosti Balance Modré Podsvietenie
  • Nováčik

10 kg 1g Slim Nehrdzavejúcej Ocele Digitálne Rozsahu 10 KG Elektronické Diétne Potraviny, Kuchynské Váhy Dotyk Gramov Hmotnosti Balance Modré Podsvietenie

€ 10.00
€ 11.19

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10 kg 1g Slim Nehrdzavejúcej Ocele Digitálne Rozsahu 10 KG Elektronické Diétne Potraviny, Kuchynské Váhy Dotyk Gramov Hmotnosti Balance S Retail Box
Popis :
Visí to meradle všade okolo vašej kuchyne vám poskytne ľahký prístup. Jeho elegantné nerez hladký povrch je ideálny na váženie platforma a ľahko čitateľný veľký displej je osvetlené ostrým modrým LCD podsvietenie. Kompaktný a ľahko sa čistí. Na remeselné spracovanie je kvalitné robiť to jeden z najžiadanejších kuchynské váhy po celom svete.
Špecifikácie : Veľký Rozsah 10 kg / 1g Najmenej Hmotnosť : 5g Divízie hodnota : 1g Jednotiek : g, kg, ml LCD veľkosť : 56 * 24 MM Dotykové tlačidlo boot Platformu veľkosť 22.5*16,5 cm Veľkosť : 225 * 165 * 17 mm Hmotnosť Výrobku : 0,3 kg Tolerancia rozsah : ±2 ‰ + 1 Vysoko presné senzory Automatické vypnutie Nízkeho Napätia Tipy / preťaženie Tip Napájanie : 2 * 1,5 V AAA Batérie (Nie je Súčasťou dodávky Pre lietadlo safty ) Obsah balenia : 1*Digitálny Mierke 1*užívateľská Príručka POZNÁMKA : Rozsah Povrch s modrým chrániť film, aby sa zabránilo Poškriabaniu,odstráňte ho, keď použitie ,Vďaka!!!
Zásielky :
Keď si objednáte,zašleme položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.
Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.
Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.
Záruka A Údržba :
Ponúkame na 15 dní zadarmo náhradné. Kupujúci môže požiadať o náhradný do 7 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.
Spätná väzba :
Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.
Najdôležitejšie!!!
Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

Typ Displeja:
LCD
Kapacita:
5 g-10 kg
Číslo Modelu:
K8H
Veľkosť:
25*16.5*1.8cm
Presnosť:
1g
Druh:
Lekárske / Osobné Rozsahu
Zdroj Napájania:
2*AAA
Názov Značky:
easyover
Menovitý Zaťažovací:
10 KG