52Pi Pôvodné 7 palcový Kapacitný Dotykový Displej Digitalizátorom. Panel Sklo Senzor Držiak s CTP Vodič Doska a USB Kábel pre CTP-5710
  • Nováčik

52Pi Pôvodné 7 palcový Kapacitný Dotykový Displej Digitalizátorom. Panel Sklo Senzor Držiak s CTP Vodič Doska a USB Kábel pre CTP-5710

€ 16.09

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


7 palcový Kapacitný Dotykový Panel DIY Kit
Popis : To je len Kapacitný dotykový panel DIY kit pre všetkých tvorcov, to len zahŕňa kapacitný dotykový panel (sklo) , ovládač dosky a USB Kábel. Kapacitný dotykový funkcia môže poskytnúť užívateľovi plnú kontrolu nad všetky zariadenia. Je to zadarmo ovládač pre svoje zariadenie vzhľadom na vstavané EDID informácie o zariadení. To môže, zariadenia na identifikáciu dotykový panel veľmi jednoducho a správne. Kapacitný USB touch panel podporuje funkcie pravé tlačidlo myši a presuňte myšou. To môže podporiť viacbodové dotyk, maximálne 10 bodov. (Iba je testovaný na windows 10)
Vlastnosti : Plug and play, voľné vodiča. Viacbodové dotyk, maximálne 10 bodov. (Iba test v systéme windows 10) Podpora 2 USB porty.
Balenie obsahuje : 1 * 7 palcový Kapacitný Dotykový Panel 1 * CTP ovládač rady (Kapacitný Dotykový Panel Ovládač rada) 1 * USB touch screen kábel drôt
Spojenie Detaily :
Na CTP vodič doska má dva USB port typu, jedna z nich je Micro USB kábel na pravej strane. (Oba z nich sú k dispozícii pre váš dotykový displej, jeden z nich by mal byť pripojený na výstup prístroja.)
CTP Mechanické Kreslenie :
TP Mechanické Kreslenie :
Wiki Technická Podpora :
http : //wiki.52pi.com/index.php/7-Inch-1024x600_Capacitive_Touch_Panel_DIY_Kit_SKU : _EP-0082
Poznámka :
Tento kapacitný dotykový panel je kompatibilný len s obrazovke je uvedené nižšie :
( Tento LCD displej bez toho, HDMI alebo VGA kábel drôt, un-dotykový displej verzia nepotrebuje dotykovou funkciou ovládača).
Kliknite na obrázok pre viac informácií o 7 palcový Displej 1024x600 Auta :
Dobrá Správa!
Máme novú verziu "7 palcový 1024*600 Kapacitný Dotykový Displej", má zľavu teraz! Kliknite na tlačidlo nasledujúci obrázok kúpiť :
Spätná väzba : Ak ste spokojní s našimi službami a produktu, očakávame, že pozitívna spätná väzba a 5 hviezd podrobné Hodnotenie predajcu. Budeme tiež nechať Pozitívnu spätnú Väzbu (5 Star) pre veľmi zákazníkov, aby vám pomohli zlepšiť zákazníkov kupujúci účet výkon. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Ďakujeme! Užite si nakupovanie tu!

Funkcia:
USB Port,Dotykový Displej
Produkty Stav:
Skladom
Pomer Zobrazenia:
4
Názov Značky:
52Pi
Rozlíšenie:
1024x600
Dátum Spustenia:
2017
Číslo Modelu:
7 palcový Dotykový Displej Sklenený Panel
Veľkosť Obrazovky:
7 palec