Samolepiace Weatherstrip Frameless Okno, Posuvné Krídla Obrazovke Dvere Spodnej Návrh Zátka Tesnenie 25 mm / 35 mm / 45mm x 5m Hnedá
  • Nováčik

Samolepiace Weatherstrip Frameless Okno, Posuvné Krídla Obrazovke Dvere Spodnej Návrh Zátka Tesnenie 25 mm / 35 mm / 45mm x 5m Hnedá

€ 7.00
€ 7.32

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Trhliny a škáry okolo okien a dverí môže spôsobiť koncepty, ktoré prichádzajú do vášho domova , čo vedie k vysokej vykurovanie a chladenie náklady. Naše Silikónové Weatherstrip Tesnenia sa používajú na utesnenie škáry okolo okien a dverí, ktoré môžu nechať upraveného vzduchu uniknúť a vonkajší vzduch. Môžu tiež pomôcť udržať sa na nežiaduce prach , hmyz a peľu počas teplejších mesiacov. Oni sú skvelé riešenie pre nahradenie starých alebo opotrebované, dverové a okenné tesnenia , ktoré tvoria bariéru proti vonkajší vzduch.
Ako zistiť, či môj dvere/okná potrebné tesniace pásky alebo nie ?
Otváranie a zatváranie dverí vedie na voľné izolácie alebo zvukových bariér spôsobuje konštantné nastavenie. Získanie dvere zvukotesné znamená prácu nielen na dvere, ale aj rám a dvere jamb. Dobré pravidlo na pamäti, ak svetlo robí to prostredníctvom , zvuk je určite sledovať. Použite jasný svetelný zdroj skúmať prácu za žiadne otvory, kde zvuk môže preniknúť.
Existuje šesť farieb a päť Šírkach. Sú biela, čierna, sivá, hnedá, priesvitné, vysoko transparentné, šírka 25mm, 35mm, 45mm, 60 mm, aj 110 mm. Môžete nájsť všetky z nich v našom obchode.
Ponúka Mnoho veľkosti, aby sa zmestili presne. Dobrá odolnosť voči kompresie. Vynikajúce izolačné vlastnosti. Vynikajúce starnutia a ozónu odpor. Vynikajúce lúhy a odolnosti voči kyselinám. Vynikajúce tepelné zachovanie a energeticky úsporné výkon.
110 mm jasný pás pre 0-70 mm medzera
Aplikácia
Pre Dvere Dno Upchávky
Domov weatherization je jednoduchý a cenovo dostupný do-it-yourself projekt, ktorý môže byť vykonané celoročne pomôcť znižuje účty za energiu, znižuje koncepty, posilniť vnútorný komfort, blok hmyzu/bugs/komár/prachu/vietor/hluk a chráni interiér z drsných klimatických podmienkach. Sme hrdí na to, ponúknuť rôzne jednoduché na inštaláciu weatherization produktov vrátane okná izolácie súpravy, weatherstrip tesnenia, tesnenia dverí, atď. Použiť spolu s inými weatherization výrobkov, aby váš domov viac pohodlné a energeticky efektívne celoročne.

farba:
Hnedá
Tvar:
I
Šírka:
25mm, 35mm, 45mm
Druh:
Tesniace Pásky
is_customized:
Yes
Materiál:
Silikónové Gumy
Veľkosť:
to seal 0-28mm gap
Číslo Modelu:
Samolepiace
Šírka:
25mm, 35mm, 45mm
Dĺžka:
5 meters
Aplikácia:
na utesnenie 0-28 mm medzera
výkon:
ak chcete zablokovať zvuk/prachu/hmyz/bugs/vietor/svetlo/dym
farba:
Hnedá