Akustické Návrh Zátka Dvere Dno Upchávky Akrylátové Lepidlo, Silikónový Prah, Tesnenia 28x910mm 45 x 1200 mm Hnedá Biela Transparentná
  • Nováčik

Akustické Návrh Zátka Dvere Dno Upchávky Akrylátové Lepidlo, Silikónový Prah, Tesnenia 28x910mm 45 x 1200 mm Hnedá Biela Transparentná

€ 7.63

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Trhliny a škáry okolo okien a dverí môže spôsobiť koncepty, ktoré prichádzajú do vášho domova , čo vedie k vysokej vykurovanie a chladenie náklady. Naše Silikónové Weatherstrip Tesnenia sa používajú na utesnenie škáry okolo okien a dverí, ktoré môžu nechať upraveného vzduchu uniknúť a vonkajší vzduch. Môžu tiež pomôcť udržať sa na nežiaduce prach , hmyz a peľu počas teplejších mesiacov. Oni sú skvelé riešenie pre nahradenie starých alebo opotrebované, dverové a okenné tesnenia , ktoré tvoria bariéru proti vonkajší vzduch.
Ako zistiť, či môj dvere/okná potrebné tesniace pásky alebo nie ?
Otváranie a zatváranie dverí vedie na voľné izolácie alebo zvukových bariér spôsobuje konštantné nastavenie. Získanie dvere zvukotesné znamená prácu nielen na dvere, ale aj rám a dvere jamb. Dobré pravidlo na pamäti, ak svetlo robí to prostredníctvom , zvuk je určite sledovať. Použite jasný svetelný zdroj skúmať prácu za žiadne otvory, kde zvuk môže preniknúť.
Tieto sú profesionálne dvere spodnej tesnenia, pásky, zvuk akustický výkon.
Ponúka Mnoho veľkosti, aby sa zmestili presne. Dobrá odolnosť voči kompresie. Vynikajúce izolačné vlastnosti. Vynikajúce starnutia a ozónu odpor. Vynikajúce lúhy a odolnosti voči kyselinám. Vynikajúce tepelné zachovanie a energeticky úsporné výkon.
K dispozícii sú 2 veľkostiach, 28mm x 910mm vo farbe bielej a hnedej a 45mm x 1200 mm transparentné farby. Prosím, zanechajte správu pre farbu, ktorú potrebujete.
Inováciu Produktu
Položka podklad lepiacu pásku, sa zmenilo na nepremokavé akrylátové lepidlo.
Domov weatherization je jednoduchý a cenovo dostupný do-it-yourself projekt, ktorý môže byť vykonané celoročne pomôcť znižuje účty za energiu, znižuje koncepty, posilniť vnútorný komfort, blok hmyzu/bugs/komár/prachu/vietor/hluk a chráni interiér z drsných klimatických podmienkach. Sme hrdí na to, ponúknuť rôzne jednoduché na inštaláciu weatherization produktov vrátane okná izolácie súpravy, weatherstrip tesnenia, tesnenia dverí, atď. Použiť spolu s inými weatherization výrobkov, aby váš domov viac pohodlné a energeticky efektívne celoročne.

Druh:
Tesniace Pásky
Číslo Modelu:
Samolepiace
Veľkosť:
45mm x 1200mm
Materiál:
Silikónové Gumy
is_customized:
Yes
Výška:
28 mm a 45 mm
Aplikácia:
na utesnenie 0-28 mm medzera
farba:
hnedé,biele, transparentné
Podklad:
Akryl samolepiace
Dĺžka:
910mm and 1200mm
výkon:
Blok Dymu Vietor, Prach, Hluk Chyby Vody Návrh Svetlo