6 8 10 12 mm Sklo, Tesnenia Frameless Sprchové Dvere, Okno, Balkón Krycie Tesniace Pásy Weatherstrip Návrh Zátka 3m h
  • Nováčik

6 8 10 12 mm Sklo, Tesnenia Frameless Sprchové Dvere, Okno, Balkón Krycie Tesniace Pásy Weatherstrip Návrh Zátka 3m h

€ 4.00
€ 4.20

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Trhliny a škáry okolo okien a dverí môže spôsobiť koncepty, ktoré prichádzajú do vášho domova , čo vedie k vysokej vykurovanie a chladenie náklady. Naše Silikónové Weatherstrip Tesnenia sa používajú na utesnenie škáry okolo okien a dverí, ktoré môžu nechať upraveného vzduchu uniknúť a vonkajší vzduch. Môžu tiež pomôcť udržať sa na nežiaduce prach , hmyz a peľu počas teplejších mesiacov. Oni sú skvelé riešenie pre nahradenie starých alebo opotrebované, dverové a okenné tesnenia , ktoré tvoria bariéru proti vonkajší vzduch.
Ako zistiť, či môj dvere/okná potrebné tesniace pásky alebo nie ?
Otváranie a zatváranie dverí vedie na voľné izolácie alebo zvukových bariér spôsobuje konštantné nastavenie. Získanie dvere zvukotesné znamená prácu nielen na dvere, ale aj rám a dvere jamb. Dobré pravidlo na pamäti, ak svetlo robí to prostredníctvom , zvuk je určite sledovať. Použite jasný svetelný zdroj skúmať prácu za žiadne otvory, kde zvuk môže preniknúť.
Viac tvarov si môžete vybrať.
Inštalácia Odkaz
Tipy tesnenia musia byť použité s lepiacou, 50gram na tesnenie 15 metrov pásy. Ak nemôžete ho nájsť v našom obchode, kontaktujte nás.
Domov weatherization je jednoduchý a cenovo dostupný do-it-yourself projekt, ktorý môže byť vykonané celoročne pomôcť znižuje účty za energiu, znižuje koncepty, posilniť vnútorný komfort, blok hmyzu/bugs/komár/prachu/vietor/hluk a chráni interiér z drsných klimatických podmienkach. Sme hrdí na to, ponúknuť rôzne jednoduché na inštaláciu weatherization produktov vrátane okná izolácie súpravy, weatherstrip tesnenia, tesnenia dverí, atď. Použiť spolu s inými weatherization výrobkov, aby váš domov viac pohodlné a energeticky efektívne celoročne.

farba:
Transparentné
Hrúbka:
tuby lepidla, 6mm, 8mm, 12mm, 10 mm
Tvar:
h
Šírka:
10mm
Druh:
Tesniace Pásky
is_customized:
Yes
Materiál:
dovezené silikónového kaučuku
Číslo Modelu:
h
Veľkosť:
6mm / 8mm /10mm / 12mm x 3m
farba:
Jasné
Tvar:
h
výkon:
Blok Voda, Vietor, Prach, Hluk Chyby Návrh Dym a Úspora Energie
Dĺžka:
3 meters
Aplikácia:
pre 6 mm, 8 mm, 10 mm a 12 mm hrubé sklo