GD Značky Chladiča Zložené GD450 Tepelne Vodivé Mazacia Pasta Silikónová Omietka čistou Hmotnosťou 100 Gramov Zlatý Pre LED, CPU CN100
  • Nováčik

GD Značky Chladiča Zložené GD450 Tepelne Vodivé Mazacia Pasta Silikónová Omietka čistou Hmotnosťou 100 Gramov Zlatý Pre LED, CPU CN100

€ 6.23

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Vlastnosti produktu : sa Vzťahujú na DOSIAHNUTIE a Ro HS požiadavky na ochranu životného prostredia. Vysoká tepelná vodivosť, účinná izolácia, vysoká teplotná odolnosť, nízky olej odchádza antikorózneho.
Pracovný princíp : Vyplniť medzeru medzi vykurovacie teleso a chladiace zariadenie; Zvýšiť kontakt oblasti, tak ako dosiahnuť najhlbšieho účinok tepelnej vodivosti.
Spôsob použitia : je normálne, javy, tam je malý silikónový olej plávajúce vyššie. Prosím stáleho miešania pred použitím dobre. Udržať byť namaľovaný povrch čistiť, a maľované priamo s nástrojmi (napríklad striekačka, škrabka, prst postieľka, atď.)
Teplé upozornenie : Uchovávajte deti preč od neho. V prípade požitia, alebo nechtiac prísť do očí, uší, nosa, úst. Kefa s čistou vodou alebo poslať do nemocnice, ak je potrebné.
Skladovanie : Normálnu teplotu zachovanie. Prosím, pokryje ju po použití, vyhnúť sa nečistoty ako je prach, ktorý bude mať vplyv tepelnej vodivosti.
Rozmazaniu Kroky 1. Prosím, vyčistite povrchy zdroja tepla (CPU) a rozptýliť teplo zariadenie (chladič) pomocou suchého tkaniva. 2. Pomocou škrabkou alebo iné nástroje na náteru tepelnej pasta na PROCESOR, a to nie je potrebné, aby náteru na chladič. 3. Termálne vložiť by mali byť rozmazané rovnomerne na celý CPU povrchu. Môže to ani príliš tenké, tlačené slová na to by mali byť pokryté. Ani príliš hrubé, hrúbka ako papier A4, bude lepšie. Prosím, pozrite si nasledujúce obrázky. Zásielky 1. Všetky objednávky bude dodaný prostredníctvom vzduchu, a poskytujeme bezplatné číslo zásielky. Sledovanie a zisťovanie svoje zásielky on-line na celý kurz, až kým nie je doručená. Užite si oveľa bezpečnejšie a rýchlejšie nákupné skúsenosti tu. 2. V troch pracovných dní, vaša objednávka parcely budú zaslané po overená platba. 3. Dodávané časový lístok : Naše Služby 1. Budeme odpovedať vaše správy v jeden pracovný deň. Ste vítaní, aby komunikovať s nami o nejaké otázky.
2. Mohli by sme poskytnúť neoznačené položky, ak máte požiadavky.
3. Mohli by sme ponúknuť OEM služby bez objednávky obmedzenie množstva. Prosím, kontaktujte nás pre podrobnosti.
4. Ak si objednáte vo veľkom, môžeme ponúknuť oveľa nižšiu cenu. O nás Foshan Vysokú Vodivosť Electronics Co., S.r.o. špecializuje sa na Výskum a Vývoj, výrobu a predaj tepelných vložiť, ponúka OEM služby na celom svete viac značiek. Sme nahromadili viac ako 15 rokov skúseností, venuje poskytnúť viac vhodná tepelná Vodivosť riešenia pre vás. Objednávky Darček

Package:
Áno
Linky:
Žiadne
Názov Značky:
GD
Kompatibilné CPU:
všetky
Druh:
Vodivé Chladič Omietky
Rýchlosť Ventilátora Ovládanie:
Č ot. / MIN.
Aplikácia:
Procesor
Číslo Modelu:
GD450-CN100
Ventilátor Veľkosť:
Žiadne
Hluk:
Žiadne
Chladič Materiál:
Žiadne
farba:
Zlato
tepelná vodivosť:
2,0 W/M-K
Špecifická Hmotnosť:
2.4
Čistá hmotnosť:
100 Gramov
Prevádzka Temperture:
-50~200℃
Balenie:
Môžete
is_customized:
Yes
Ventilátor Veľkosť:
0 palec