Dlhá Zelená Žltá Khaki Plátno Crafting Maľovanie Zástera s Vreckami Umelec Halena Zásuvky Tesár Maliar Záhradník Pracovné oblečenie K79
  • Nováčik

Dlhá Zelená Žltá Khaki Plátno Crafting Maľovanie Zástera s Vreckami Umelec Halena Zásuvky Tesár Maliar Záhradník Pracovné oblečenie K79

€ 16.00
€ 16.79

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Trochu Prispôsobiť Štúdio
Zameriavame sa na poskytovanie štýlový Business uniformy a Domov Textilné výrobky vysokej kvality pre zákazníkov na celom svete.
Mohli by sme ponúknuť predajcov a veľkoobchodníkov lepšie podmienky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať. Popis Kúpiť 2 Dostanete Navyše 10% zľavu (Kúpiť 2 alebo viac rovnakých položiek dostanete navyše 10% zľavu automaticky) Dospelí Plnej Dĺžke Žltá/Khaki/Army Zelené Plátno Maľovanie Zástera s Náprsenkou s Nastaviteľné Ramienka.
Vhodné pre Uniformy Kaderníctvo,Barista,Barman,Pekár,Kuchár,Kaderník,Kaderníčka,Čašník/Servírka,Kvetinárstvo,Maliar,Záhradník, Tesár,Woodworker alebo pracovné Odevy Salon,Pekáreň,Kaviareň,Reštaurácia,Hotel,Bistro,Tetovanie shop,Remeselné dielne atď.
Pohodlné Vrecká
Textílie : Plátno Obrázky Prepravné
Vaše zásielky budú usporiadané akonáhle sa vaša platba bola potvrdená Aliexpress. Zvyčajne to trvá 15-35 dní doručiť na vás.Sledovacie číslo bude zaslaná čo najskôr. Prosím, prosím, na vedomie, že kupujúci dovoliť pre všetky ďalšie colné poplatky a povinností.
Spätnú väzbu&Návrat Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Ak sa vám páči našich produktoch a službách,prosím dajte nám päť hviezdičkový spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek problémy s výrobkom,my by sme veľmi radi ak nás môžete kontaktovať na prvý namiesto otvorenia spor okamžite. Sme k dispozícii na Čínsky pracovný čas a poskytne náhrada, ak je to našou vinou,. - Veľmi vám ďakujem a pekný deň!

Použitie:
Neatening/Skladovanie
Číslo Modelu:
k79
Názov Značky:
LTSapronology
Štýl:
Stručný
Druh:
Bib
Materiál:
Plátno
Klasifikácia:
Zástera Bez Rukávov
priemysel:
Pohostinstvo,Stravovanie,Reštaurácia,Hotel,Bistro,Bufet,Flower shop
Zamestnanie:
Barista,Barman,Pekár,Kvetinárstvo,Tesár,Kaderníctvo,Maliar,Tetovanie
Pohlavie:
Unisex, ženské, mužské