LCD1602 16x2 1602 lcd displeja modul s ruské písmo cyrilika charakter 5v modrá 2 ks doprava zadarmo
  • Nováčik

LCD1602 16x2 1602 lcd displeja modul s ruské písmo cyrilika charakter 5v modrá 2 ks doprava zadarmo

€ 4.89

Prístupnosť
V prístupnej forme

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité . ak máte akýkoľvek problém, Pls. obráťte sa na nás prvý. Verím, že môžeme vyriešiť problém spoločne. Vďaka!
Všetky ostatné ruské Písmo lcd pls. obráťte sa na nás .
O nás
Vznikol v roku 2001 skupina skúsený R&D inžinierov v LCD priemysel, Laurel Electronics Ltd. je uznávaný ako jeden z najprogresívnejších spoločností v dizajne a výrobe malých a stredných LCD modulov v pevninskej Číne.
Pracovali sme s naším partnerom v spoločnosti, Sláva Zvuk (Asia) Ltd. z Hong Kong pre zahraničných zákazníkov v USA, Európe a v mnohých ďalších krajinách.
Opierajúci sa o naše pevné systém riadenia kvality, inovatívnych výrobkov, dizajnov, a dobre vybavená výrobné zariadenia, sme schopní poskytnúť komplexné, nákladovo efektívne a vysoko kvalitné služby s pridanou hodnotou pre zákazníkov. Laurel ponúka široký sortiment štandardných a na mieru šité moduly, znak grafické, KLAS, OZUBENÉ a KARTU, a rôzne podsvietenie systémov. Aplikácie siahajú od nástrojov, riadenie procesov, spotrebiteľ, lekárske, POS komunikácie.
Uznávajúc, že globálnej ochrany životného prostredia je zodpovednosť na celom svete, Laurel dodávky Ro HS produkty pre našich zákazníkov.
Od svojho založenia, Laurel držal zásady "Spolupráca", "Inovácia", "Kvality" ako sa naša podnikateľská filozofia. V budúcnosti, Laurel sa tiež snaží uspokojiť potreby zákazníkov a pridanú hodnotu pre zákazníkov.
Kontaktujte nás pre vaše požiadavky a my vás prevedie cez najlepšie LCD systém pre vaše aplikácie.
Prepravné Podmienky
1.Čína Príspevok a HK príspevok je Registerd mail. trvať 15-30 dní. dorazí. niekde bude potrebovať oveľa viac! Ak v naliehavých.Pls vybrať DHL/FEDEX/TNT/EMS .
2.Nie sme zodpovednosť za žiadne dôležité povinnosti, dane a poplatky. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.
Spätná väzba :
1. Všetky e-maily budú zodpovedané s 1business deň. Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo vadí váš e-mail a budeme odpovedať vám čo najskôr
2.Úprimne dúfam, že si môžete nechať nám pozitívny komentár a 5-star Podrobné Hodnotenia, ktoré sú životne dôležité pre rast našej spoločnosti, váš dobrý spätnej väzby je najlepší podporu pre nás, Ak máte akýkoľvek problém, pls.obráťte sa na nás . Dúfam, že máte dobrý služobná cesta v našej predajni ,Ďakujem !

Číslo Modelu:
LCM1602AFW-D02
Kompatibilné Značka/Model:
Žiadne